تسنیم/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز، گفت: در حال حاضر ۸۴درصد تخت‌های اختصاص یافته به بیماران کرونایی در استان البرز اشغال است.

دکتر حسین کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز‌ در خصوص وضعیت زیرساخت‌های درمانی برای بیماران کرونایی به‌ویژه در بحث بستری‌ اظهار داشت: در حال حاضر 457 تخت در بیمارستان‌های استان به بیماران کرونایی تخصیص داده است.
وی با بیان اینکه اکنون بالغ بر 84 درصد از تخت‌های بیمارستانی تخصیص یافته به بیماران کرونایی اشغال است، افزود: در حال حاضر 400 تخت از میزان کل تخت‌های اختصاص یافته بیمارستانی به بیماران کرونایی اشغال است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز در خصوص تخت‌های ویژه استان، بیان کرد: 81 تخت ویژه در استان البرز به بیماران کرونایی اختصاص داده شده که در حال حاضر 82 درصد این تخت‌ها نیز اشغال است.
کریم با ابراز نگرانی احتمال کمبود زیر ساخت‌های بیمارستانی در استان البرز، تصریح کرد: در صورت اینکه این روند صعودی ادامه پیدا کند با کمبود این زیر ساخت‌ها و تخت‌های بیمارستان روبرو خواهیم بود.
وی خاطرنشان کرد: با بازگشایی پلکانی تمامی مشاغل و عادی سازی فعالیت‌های اجتماعی متاسفانه افراد شرایط را عادی فرض کرده و با روند رو به رشد این بیماری روبرو شدیم که امیدواریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم شاهد روند نزولی این بیماری در کشور و استان باشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday