ایمنا/ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: فردی که هفته گذشته با طناب شخصی را به قتل رسانده بود در شهرستان "داراب" دستگیر و روانه زندان شد.

کاووس محمدی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس اظهار کرد: هفته گذشته فردی به هویت معلوم در یکی از روستاهای شهرستان "داراب" توسط شخصی به قتل می‌رسد و سپس قاتل متواری می‌شود که موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار می‌گیرد.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت کشف جرایم خشن یک تیم از مأموران مجرب شهرستان داراب با اقدامات فنی، اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند با به دست آوردن سرنخ‌های جدید، قاتل را شناسایی کنند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه مأموران موفق شدند، قاتل فراری را پس از یک هفته در آن شهرستان دستگیر کنند، گفت: متهم در بازجویی اولیه اقرار کرد که به دلیل اختلاف، مقتول را با طناب خفه و به قتل رساندم.
وی با بیان اینکه قاتل فراری تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد، تصریح کرد: پلیس با رصد دقیق در سطح استان از هرگونه ناامنی و مشکلات اجتماعی جلوگیری و با افراد مجرم، شرور و مخلان نظم و امنیت به شدت و برابر قانون برخورد قاطع می‌کند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online