ایمنا/ فرمانده یگان امداد تهران با بیان اینکه ۳۵۴ گرم هروئین در گشت‌زنی‌های هدفمند کشف شد، گفت: مأموران یگان امداد پایتخت علاوه بر مأموریت‌های ذاتی در گشت‌های انتظامی با هر جرم مشهودی مبارزه و در تأمین امنیت شهروندان اهتمام دارند.

القاصی مهر، فرمانده یگان امداد تهران با تاکید اینکه گشت انتظامی یگان امداد پلیس پایتخت به طور شبانه روزی با گشت‌زنی‌های هدفمند در تأمین امنیت شهروندان اهتمام دارند، گفت: از جمله مأموریت‌های این یگان علاوه بر مأموریت‌های ذاتی آن نظارت بر تردد وسایل نقلیه از جمله خودروهای عبوری است.
او گفت: گشت انتظامی یگان امداد در حال گشت‌زنی و انجام مأموریت در موقعیت اتوبان آزادگان بودند که به راننده یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ که صورتی برافروخته داشت، مظنون می‌شوند و خودرو را تحت مراقبت خود قرار می‌دهند.
وی با بیان اینکه راننده خودرو بلافاصله با دیدن مأموران گشت انتظامی قصد متواری شدن از محل را داشت، افزود: عملیات تعقیب و گریز خودرو آغاز و پس از گذشت مدتی مأموران موفق به توقف خودرو و دستگیری راننده آن شدند و در بازرسی از داخل خودروی متهم ۳۵۴ گرم هروئین کشف و متهم در همان بازجویی اولیه به جرم خود اعتراف کرد، متهم برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس پیشگیری قرار گرفت.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran