مهر/ مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از کشف یک محموله بزرگ سیگار قاچاق در بازار یاسوج خبر داد.

براتعلی صالحی، مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: روز گذشته خبری مبنی بر اینکه فردی در انبار مغازه‌ای واقع در مرکز شهر یاسوج مقدار فراوانی سیگارهای قاچاق دپو و مشغول به خرید و فروش کالای قاچاق است، دریافت شد.
وی ابراز داشت: در همین راستا تیمی از شعبه قاچاق کالا و ارز و قاضی تعزیرات حکومتی و مأمورین پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مأمورین یگان امداد نیروی انتظامی به نشانی اعلامی اعزام شدند.
صالحی تصریح کرد: با هماهنگی قضائی، تیم عملیات این پایگاه برای دستگیری متهم و بازرسی از محل دپوی محموله قاچاق به نشانی اعزام شدند و در یک عملیات پلیسی متهم را در مغازه‌اش دستگیر کردند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در بازرسی از انبار مقادیر فراوانی سیگار قاچاق که فاقد و مجوزهای گمرکی بود کشف گردید.
وی با بیان اینکه پرونده‌ای در این راستا تشکیل و به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان ارسال شد، اظهار کرد: با هر واحد صنفی که کالای قاچاق را خریداری کرده و به بازار عرضه کند مطابق چارچوب قانون برخورد می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today