پانا/ رییس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بوکان اعلام کرد: به‌دلیل شیوع بیماری کرونا بین کارکنان، فعالیت این اداره از امروز به مدت یک هفته تعطیل شده است.

جعفر رحمانی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بوکان اظهار کرد: این تصمیم پیشگیرانه در راستای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا اتخاذ شده است و بر همین اساس این اداره تا روز دوشنبه، ۱۶ تیرماه جاری تعطیل است.
وی با بیان اینکه این امر بر اساس تصمیم ستاد پیشگیری از کرونای این شهرستان اتخاذ شده است، افزود: هم‌اکنون ۶ نفر از کارکنان این اداره به همراه اعضای خانواده‌هایشان به این بیماری مبتلا شده‌اند که همگی آنها در منزل دوران قرنطینه را سپری می‌کنند.
رییس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بوکان با بیان اینکه این بیماری از آبدارخانه به کارکنان این مرکز به کارکنان سرایت کرده است، گفت: علاوه بر این روزانه به دلیل تولید ماسک در این اداره مراجعه‌کنندگان زیادی به این اداره رفت و آمد داشتند.
رحمانی اضافه کرد: با وجود رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در این اداره، تعدادی از کارکنان از جمله ۲ نفر از همکاران تولید بخش ماسک دچار این بیماری شده‌اند.
سوم تیرماه امسال نیز به‌دلیل شیوع بیماری کرونا بین کارکنان تامین اجتماعی بوکان، این اداره نیز به مدت سه روز تعطیل شده بود.
بوکان سومین شهرستان پرجمعیت آذربایجان‌غربی است که هم‌اکنون در شرایط قرمز شیوع این بیماری قرار دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today