باشگاه خبرنگاران/ رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: سروان "علی کرمی" مامور پاکدست پلیس راهور سرپل ذهاب از دریافت پیشنهاد ۲ میلیون ریالی یک راننده متخلف امتنا کرد تا بار دیگر پاکدستی ماموران پلیس نمایش داده شود.

سرهنگ حمیدرضا نورایی رئیس بازرسی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمانشاه گفت: چندی پیش این همکار وظیفه شناس و پاکدست در محور قره بلاغ به یک دستگاه کامیون حامل بار گندم برخورد و برای بازرسی آن را متوقف می‌کند.
او ادامه داد: در این بازرسی سروان بهمنی متوجه اضافه بار کامیون و همچنین نداشتن بارنامه از سوی راننده می‌شود و طبق قانون تصمیم به توقیف و انتقال آن به پارکینگ را می‌گیرد.
سرهنگ نورایی بیان کرد: راننده متخلف زمانی که جدیت این مامور وظیفه شناس را در اجرای قانون می‌بیند به وی پیشنهاد رشوه ۲ میلیون ریالی را مطرح می‌کند که این همکار پاکدست از دریافت آن خودداری و موضوع را صورت جلسه می‌کند.
رئیس بازرسی پلیس کرمانشاه در پایان از معرفی فرد متخلف به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today