پایگاه خبری پلیس/ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 73کیلو حشیش و دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد.

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند, رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت اظهار داشت در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد یکی از قاچاقچیان حرفه ای قصد دارد با مراجعه به استان‌های جنوبی کشور مقادیر زیادی انواع موادمخدر تهیه و با استفاده از یک دستگاه خودرو سواری به شهر تهران منتقل کند که بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران پایگاه نهم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدرتهران بزرگ تصریح کرد: با تایید صحت خبر و شناسایی محورهای عبوری متهم، به دست آمد که وی با استفاده از محور مواصلاتی جنوب تهران قصد ورود به شهر تهران دارد که تیمی از ماموران پایگاه نهم با هماهنگی های قضائی به این محور اعزام و پس از مدتی مراقبت های ویژه در نهایت خودرو وی را در جاده "حسن آباد" شناسایی کردند.
وی با اشاره به اینکه ماموران در یک عملیات موفق خودرو متهم را متوقف کردند، ابراز داشت: در بازرسی از داخل خودرو 73 کیلو حشیش،340 گرم هروئین، یک کیلو و 560 گرم شیشه و 2قبضه سلاح گرم کشف کردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و پس از انجام تحقیقات و باز جویی های تکمیلی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.#

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran