پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی گچساران از کشف محموله قاچاق به ارزش 900 میلیون ریال از 2 دستگاه خودرو در محور ورودی دیلم به گچساران خبر داد.

سرهنگ سید محمد موسوی، فرمانده انتظامی گچساران اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامی آبشرین این فرماندهی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در محور ورودی دیلم به گچساران ایست و بازرسی دایر کردند.
وی افزود: مأموران حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه خودروی وانت پراید و یک دستگاه خودروی پژو مشکوک شدند و آنان را متوقف کردند.
موسوی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این خودروها 17 دستگاه چاپگر، 3 دستگاه فکس، 2 دستگاه کپی، یک دستگاه ماشین لباسشویی و 19عددانواع اسباب بازی لوکس قاچاق کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی گچساران با اشاره به این که کارشناسان ارزش تقریبی کالاهای کشف شده را 900 میلیون ریال اعلام کرده‌اند، خاطرنشان کرد: در این راستا رانندگان دستگیر و به مرجع قضایی معرفی و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.
وی تأکید کرد: مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان و اخلالگران در امور اقتصادی، جزو اولویت‌های انتظامی شهرستان است و اطلاع‌رسانی به موقع شهروندان در زمینه اعمال مجرمانه به ویژه در بحث کالای قاچاق، فضای شهرستان را برای مجرمان ناامن خواهد کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today