ایسنا/ فرماندار چگنی گفت: تاکنون در این شهرستان مرگی بر اثر ابتلا به کرونا ثبت نشده است.

قدرت‌الله ترابی‌نژاد، فرماندار چگنی در این زمینه اظهار کرد: وضعیت شهرستان چگنی همچنان سفید بوده البته نه اینکه کرونایی نداشته باشیم اما تعداد مبتلایان کم است.
وی با اظهار رضایت از عملکرد کادر درمان این شهرستان، اضافه کرد: خوشبختانه تاکنون هیچ‌گونه فوتی بر اثر کرونا در چگنی ثبت نشده است.
ترابی‌نژاد با یادآوری اینکه چگنی نخستین شهرستان لرستان بود که نماز جمعه را در ایام کرونا برگزار کرد، افزود: این فریضه عبادی- سیاسی نیمه دوم اردیبهشت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
فرماندار چگنی با بیان اینکه رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی نسبی است، افزود: همچنان حضور در ادارات بدون ماسک و دستکش ممنوع است و این روند تا ریشه‌کنی کرونا ادامه دارد.
وی با اشاره به فعالیت پروژه‌های عمرانی در این شهرستان، تاکید کرد: انتظار داریم هر کسی که به چگنی می‌آید ازجمله پیمانکاران، ناظران و... پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کند تا مانع شیوع بیشتر این ویروس منحوس شویم.
ترابی‌نژاد تاکید کرد: بازهم از مردم درخواست می‌کنیم از برگزاری مراسم شادی و عزا خودداری کنند، چون این روزها آمار ابتلا به کرونا در چنین مراسمی بیشتر از قبل شده و مشکلات زیادی ایجاد کرده است.
فرماندار چگنی گفت: مردم به خاطر حفظ جان خود و خانواده‌هایشان بیشتر مسائل بهداشتی را رعایت کنند چون باید نحوه زندگی با وجود کرونا را یاد بگیریم و پایان این بیماری مشخص نیست.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today