برنا/ جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان نظرآباد از دستگیری 2 فروشنده مواد مخدر و کشف 6 کیلوگرم حشیش در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ فرج اله اسدالهی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان نظرآباد در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه قاطع با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر و به دنبال دریافت گزارش های مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه 2 سوداگر مرگ در رابطه با تهیه و توزیع موادمخدر در شهرستان هشتگرد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: با انجام بررسی های پلیس، صحت گزارش های دریافتی برای ماموران محرز و پس از هماهنگی قضائی و در عملیاتی مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ، خودرو متهم شناسایی و توقیف شد.
وی در ادامه گفت: مأموران پلیس در بازرسی دقیق از خودرو پراید مقدار 6کیلو 200 گرم مواد مخدر از نوع حشیش که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف کردند.
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان نظرآباد در پایان با بیان این که در این رابطه 2 سوداگر مرگ دستگیر شدند خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday