فارس/ رئیس اداره اماکن فرماندهی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه در بازرسی‌های انجام شده 31 کافی‌شاپ و قهوه‌سرا، 423 سفره‌خانه و قهوه‌خانه و هفت باغ و باغ تالار پلمب شده است، گفت: این پلمب‌ها در سه ماهه نخست امسال و به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا بوده است.

علی کریمی، رئیس اداره اماکن فرماندهی انتظامی استان زنجان اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا، تصمیماتی مبنی بر فعالیت واحدهای صنفی و واحدهای ارائه خدمات، کافی‌شاپ، رستوران و سفره‌خانه‌ها در استان ابلاغ شده است که این واحدها باید مطابق آن فعالیت کنند.
رئیس اداره اماکن فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به بازرسی از واحدهای اعلامی با حضور تیم مشترک سازمان صمت و بازرسان بهداشت اضافه کرد: در همین راستا با واحدهایی که تخلف کنند، برخورد خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه اماکنی که بنا بر نظر همکاران مرکز بهداشت استان، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند، می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند، افزود: اما واحدهای متخلف پلمب خواهد شد.
کریمی با بیان اینکه در بازرسی‌های انجام شده 31 کافی‌شاپ و قهوه‌سرا، 423 سفره‌خانه و قهوه‌خانه و هفت باغ و باغ تالار پلمب شده است، اضافه کرد: این پلمبی‌ها در سه ماهه نخست امسال و به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا بوده است.
رئیس اداره اماکن فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه هنوز هم تالارهای پذیرایی مجاز به فعالیت نیستند، اضافه کرد: نظارت‌ها همچنان ادامه دارد و باغ تالارها و سوله‌های اطراف شهر تحت رصد اداره اماکن بوده و در صورت برگزاری مراسم پلمب خواهند شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today