ایسنا/ مسعود شجاعی در حال حاضر در تبریز حضور دارد و در تمرینات این تیم شرکت می کند.

روز گذشته برخی از سایت های محلی و شبکه های اجتماعی ورزشی پایتخت خبری به نقل از رسانه یونانی مبنی بر احتمال بازگشت مسعود شجاعی کاپیتان تیم تراکتور تبریز به تیم پانیونیوس یونان منتشر کردند و حتی برای سندیت بخشی به این خبر، به بندی از قرارداد این بازیکن با تراکتور نیز اشاره کردند که طبق این بند در صورتی که طرفین در پایان هر فصل به توافق نهایی دست نیابند، می‌توانند به همکاری خود خاتمه بدهند.
سایت رادیو ورزش یونان مدعی شده است که شایعاتی مبنی بر بازگشت مسعود شجاعی، مهاجم سابق آ.اک به پانیونیوس مطرح می شود و سرمربی پانیونیوس از مسئولان باشگاه یونانی درخواست کرده تا کاپیتان تیم ملی ایران را به تیم برگردانند.
طبق گزارشات رسیده از منابع موثق، در حال حاضر مسعود شجاعی در کنار سایر بازیکنان تیم در حال تمرین و آمادگی برای انجام ادامه بازی های لیگ برتر است.
به گزارش ایسنا، کاپیتان سرخ های تبریز با رأی کمیته انضباطی به مدت 3 جلسه از حضور در بازی های این تیم محروم بود که بعد از رای کمیته استیناف این محرومیت به دو جلسه کاهش یافت و این بازیکن می تواند بعد از سپری شدن محرومیت در ترکیب این تیم قرار بگیرد.
گفتنی است، شجاعی از سال 2016 تا 2018 برای تیم پانیونیوس یونان بازی می کرد و در این مدت برای تیم یونانی 36 بازی انجام داد و 6 گل به ثمر رساند و سپس در سال 2018 راهی تیم آ.اک آتن شد که بعد از کسب قهرمانی در سوپر لیگ یونان ، دوباره به ایران بازگشته و راهی تیم تراکتور تبریز شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today