ایمنا/ سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از مرگ مرد ۳۵ ساله به علت سقوط از طبقه پنجم ساختمان در خیابان آبشار سوم خبر داد.

فرهاد کاوه آهنگران سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به حادثه سقوط فرد از ساختمان در اصفهان اظهار کرد: این حادثه ساعت ۱۳ و ۲۷ دقیقه به ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان گزارش شده است.
وی با بیان اینکه این حادثه در خیابان آبشار سوم اتفاق افتاده است، افزود: نیروهای امداد و نجات از ایستگاه شماره پنج برای امدادرسانی اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اضافه کرد: در این حادثه مردی ۳۵ ساله به علت سقوط از طبقه پنجم ساختمان جان خود را از دست داد.
وی همچنین به وقوع حادثه انفجار توأم با حریق و فروریختن آوار در اصفهان اشاره کرد و گفت: این حادثه نیز ساعت ۱۳ و ۳۳ دقیقه به ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان گزارش شده است.
کاوه آهنگران ادامه داد: این حادثه در خیایان ۲۴ متری گزارش شد و نیروهای امدادی از ایستگاه‌های چهار، شش و هفت به محل حادثه اعزام شدند.
وی اضافه کرد: مردی ۶۵ ساله در این حادثه زیر آوار مانده بود که نیروهای آتش نشانی وی را پس از بیرون آوردن از زیرآوار به نیروهای اورژانس تحویل دادند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today