کردپرس/ روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام پس از مدت ها سکوت، امروز آماری از آخرین وضعیت کرونا در استان ایلام منتشر کرد که طی آن متاسفانه فوتی های کرونا در استان به عدد 90 نفر رسیده است.

در این بیانیه آمده است که تعداد مبتلایان به کرونا در استان طی روزهای اخیر همواره سه رقمی بوده است و تعداد کل بیماران بستری کرونا نیز به ۱۳۱ نفر رسید.
بر همین اساس، در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان ایلام بستری و تعداد فوتی های ناشی از کرونا به ۹۰ نفر رسیده است.
در گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ضمن هشدار اینکه وضعیت استان ایلام در ارتباط با کرونا در حالت هشدار قرار گرفته است و روند ابتلا به کرونا در استان رو به افزایش است، به هم استانی های عزیز توصیه شده: استفاده اصولی از ماسک و پرهیز از حضور در تجمعات مهمترین توصیه های بهداشتی برای در امان ماندن از خطر ابتلاء به کرونا است.
گروه های آسیب پذیر از جمله مادران باردار، سالمندان، افراد دیابتی، افراد دارای پرفشاری خون، بیماران سرطانی، قلبی عروقی، ریوی، و ... بسیار بیشتر از سایر گروه ها در معرض خطر هستند و بیشتر باید رعایت کنند، توصیه می شود این گروه ها مگر به هنگام ضرورت از خانه خارج نشوند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today