فارس/ فرمانده انتظامی کاشمر از کشف 8 دستگاه موتورسیکلت سرقتی در این شهرستان خبر داد و گفت: در این راستا 2 سارق نیز شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ حسین احمدی، فرمانده انتظامی کاشمر اظهار کرد: در پی اعلام یک فقره سرقت موتورسیکلت از یکی از روستاهای کاشمر، کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی وارد عمل شدند.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از تحقیقات میدانی گسترده و با اشراف اطلاعاتی، با کمک تصاویر ضبط شده دوربین‌های مداربسته همان حوالی موفق شدند متهم به سرقت را شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دهند.
فرمانده انتظامی کاشمر بیان کرد: متهم که دارای سوابق متعدد است در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود ولی پس از انجام بازجویی‌های علمی پلیس، ناگزیر لب به بیان حقیقت گشود و به 7 فقره سرقت موتورسیکلت از سطح این شهرستان با کمک یک نفر دیگر اعتراف کرد.
احمدی با اشاره به دستگیری همدست این متهم و یک مالخر اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات خود موفق شدند یک دستگاه موتورسیکلت که در یکی‌دیگر از استان‌های کشور سرقت و از طریق یکی از سایت‌های خرید و فروش و واسطه‌گر در این شهرستان به فروش رسیده بود را کشف کنند.
وی با اشاره به کشف 5 دستگاه موتورسیکلت از مخفیگاه متهمان و دو دستگاه موتورسیکلت اوراق شده از چاه‌های متروکه حاشیه کاشمر، به شهروندان هشدار داد، قبل از خرید از سایت‌های واسطه‌گر حتماً از اصالت وسیله و سرقتی نبودن آن با استعلام از پلیس آگاهی مطمئن شوند چرا که بسیاری از این سایت‌های خرید و فروش، بستر مناسبی برای خرید و فروش اموال سرقتی است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید