مهر/ فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری ۴۷ سارق حرفه‌ای با ۱۰۸ فقره سرقت طی سه روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محسن دالوند، فرمانده انتظامی اهواز اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم‌خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار و همچنین فروشندگان مواد مخدر و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز، به مدت سه روز در شهرستان اهواز به مرحله اجرا درآمد.
وی افزود: مأموران انتظامی با اقدام‌های تخصصی و اطلاعاتی، ۴۷ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار، هشت خرده‌فروش مواد مخدر، سه عامل تیراندازی و هشت نفر دارنده سلاح غیرمجاز را شناسایی کرده و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
دالوند در ادامه بیان کرد: مأموران انتظامی در راستای اجرای این طرح، یک هزار و ۹۸۷ گرم انواع مواد مخدر، تعدادی اموال سرقتی و تعداد ۶۴ قبضه سلاح غیرمجاز (سه قبضه سلاح جنگی و ۶۱ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز) به همراه یک هزار و ۵۹۰ فشنگ مربوطه نیز کشف کردند.
وی افزود: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۱۰۸ فقره انواع سرقت در سطح شهرستان اهواز اعتراف کرده و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز تصریح کرد: در اجرای این طرح ۴۵ دستگاه موتورسیکلت متخلف توقیف و تعداد ۱۴ نفر معتاد متجاهر نیز دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد سپرده شدند.
دالوند در پایان تأکید کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه‌روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today