تسنیم/ تیم فوتبال ۹۰ ارومیه در یک بازی خارج از خانه مغلوب آرمان‌گهر سیرجان شد.

پس از تعطیلی چند‌ماهه مسابقات فوتبال باشگاه‌های کشور به‌خاطر شیوع ویروس کرونا، از امروز رقابت‌های تیم فوتبال 90 ارومیه در لیگ دسته یک آغاز شد.
در هفته بیست و هفتم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور، از ساعت 19 و 15 دقیقه امروز تیم فوتبال 90 ارومیه در ورزشگاه امام علی(ع) به مصاف آرمان‌گهر سیرجان رفت.
تیم 90 پس از دو برد دلچسب در بازی‌های تدارکاتی گذشته مقابل تیم‌های لیگ برتری تراکتور و ماشین‌سازی تبریز و پس از دریافت مبلغی از قراردادهایشان، با انگیزه مضاعف به سراغ رقیب خود رفتند.
سرمربی تیم زردپوش 90 ارومیه در بازی امروز، رسول حسینی، سیروس صادقیان، بهمن کامل، امین عباسی، وحید نعمتی، داود شاهواروقی، محمد زینالی، عماد علی‌پور، پیمان پورصادقی، علی بشیری و آرمین مصطفوی را به زمین فرستاد.
در نیمه نخست این بازی، هر دو تیم حملاتی را بر روی دروازه یکدیگر انجام داده اما این تیم آرمان‌گهر بود که در دقیقه 30 بازی به گل رسید.
در ادامه بازی، این تیم ارومیه‌ای بود که برای جبران نتیجه به سوی دروازه حریف حمله کرد اما موقعیت خطرناک زردپوشان با دفع دروازه‌بان آرمان‌گهر از دست رفت.
در دقایق پایانی این دیدار «‌محمد زینالی» از تیم 90 از داور بازی کارت زرد دریافت کرد و در نهایت نیمه نخست این بازی با همان نتیجه یک بر صفر به سود میزبان خاتمه یافت.
نیمه دوم بازی با تعویض برای تیم ارومیه‌ای آغاز شد و سیدمحمد ابوترابی به جای آرمین مصطفوی وارد جریان بازی شد.
در ادامه، حملات تیم 90 برای جبران نتیجه تداوم یافت تا جایی که ضربه سیروس صادقیان با فاصله اندک از تیر دروازه به بیرون رفت.
تعویض دوم تا پنجم تیم فوتبال 90 نیز در ادامه انجام شد و محمد رستمی‌زاد به جای داود شاهواروقی، آرمان سوداگر به جای محمد زینالی، سجاد طجرلو به جای وحید نعمتی و مهدی محمدی به جای امین عباسی وارد بازی شدند.
این تعویض‌ها سودی برای تیم 90 به همراه نداشت و زردپوشان گل دوم را نیز از آرمان‌گهر دریافت کردند و در نهایت این دیدار با نتیجه دو بر صفر به سود میزبان به پایان رسید.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today