فارس/ معاون استاندار خراسان شمالی گفت: با توجه به کاهش میزان پایبندی به پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به ۲۰ درصد و عدم رعایت آن توسط مردم و صنوف، محدودیت‌های سخت‌گیرانه جدیدی از هفته آینده اعمال می‌شود.

ولی‌الله حیاتی، معاون استاندار خراسان شمالی اظهار کرد: انعکاس دقیق خدمات دولت را نباید از منظر سیاسی یا جناحی نگاه کرد بلکه این انعکاس باید موجب افزایش امید و رضایتمندی شود.
وی با اشاره به توطئه‌چینی دشمنان برعلیه نظام با سناریوهای جدید تصریح کرد: هرکسی که امروز در انعکاس خدمات نظام کوتاهی کند به‌صورت خودآگاه یا ناخودآگاه در مسیر توطئه‌های خبری دشمنان قرارگرفته است لذا وجود وحدت، همگرایی، هم‌افزایی و همدلی الزامی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی با بیان این نکته که در ساختار حکومت اسلامی، مردم صاحب انقلاب هستند، افزود: تمام خبرگزاری‌ها، اصحاب رسانه، فضای مجازی، صداوسیما و روابط عمومی‌ها ضمن پوشش اخبار خدمات نظام، کمبودها و کاستی‌ها را نیز به‌صورت شفاف با مردم در میان بگذارند زیرا ساختار حکومت سیاسی نظام منبعث از مردم است.
حیاتی با اشاره به اینکه امروز در سخت‌ترین شرایط، دولت دیر حال اداره کشور است، اظهار داشت: مردم و رسانه‌ها نیز کمک‌حال دولت باشند.
وی به باز بودن فضای خراسان شمالی به شنیدن صدای منتقدان اشاره و تصریح کرد: هرگز نباید جای نقد را با توهین، افترا و تشویش اذهان عمومی اشتباه گرفت.
معاون استاندار خراسان شمالی تأکید بر برگزاری نمایشگاه مجازی خدمات دولت در هفته گرامیداشت دولت کرد و افزود: این نمایشگاه توسط دستگاه‌های اجرایی با محوریت روابط عمومی استانداری طراحی شود و در دسترس عموم نیز قرار گیرد تا متوجه شوند با داشته‌های اندک، اقدامات ارزشمندی انجام‌شده است.
حیاتی در خصوص تصمیمات جدید استان در مبارزه با ویروس کرونا گفت: با توجه به کاهش میزان پایبندی به پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به ۲۰ درصد و عدم رعایت آن توسط مردم و صنوف، محدودیت‌های سخت‌گیرانه جدیدی از هفته آینده اعمال می‌شود.
وی به مدیریت هوشمندانه استاندار خراسان شمالی در مبارزه با ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: با تدابیر به‌موقع استاندار و همراه کردن دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی، در اوایل بیماری کرونا در بخش تجهیزات و تولید اقلام بهداشتی بسیار محدودیت داشتیم اما در حال حاضر صادرکننده این اقلام هستیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی از تلاش اصحاب رسانه و شورای اطلاع‌رسانی در رسانه ملی در مبارزه با ویروس کرونا تقدیر کرد و افزود: رسانه‌ها با نمایش کارنامه موفق در اطلاع‌رسانی‌های ایام کرونا بر استمرار آگاه‌سازی‌ها تلاش کنند تا پیشگیری و مبارزه با کرونا عادی انگاری نشود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today