ایرنا/ همزمان با دهه کرامت کاروان زیر سایه خورشید حامل بیرق حرم مطهر رضوی مهمان کردستانی‌ها شد.

اداره کل آموزش فنی و حرفه ‎ای کردستان به‌عنوان یکی از دستگاه اجرایی استان نخستین میزبان این بیرق بود که کارکنان در صبح امروز سه‌شنبه از این بیرق استقبال کردند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ‌ای کردستان در آیین استقبال از این بیرق گفت: بیرق متبرک حرم مطهر امام رضا(ع) برای نهمین سال متوالی است که به کردستان وارد می‌شود و امسال به منظور پیشگیری از ویروس کرونا اداره کل فنی و حرفه ‌ای به نمایندگی از سایر دستگاه‌های اجرایی میزبان این بیرق است.
سید جمیل احمدی با بیان اینکه میزبانی از این بیرق متبرک به مناسبت دهه کرامت و میلاد حضرت امام رضا(ع) انجام می‎شود، یادآور شد: مردم استان دل در گرو اهل بیت پیامبر دارند و متبرک کردن فرزندان خود به نام‌های ائمه اظهار یکی از دلایل این محبت دیرینه است.
وی گفت: مردم این استان بیش از پنج هزار و ۴۰۰ شهید را تقدیم انقلاب کردە‌اند و با وجود دسیسه‌های دشمنان برای ایجاد اختلاف بین ایران اسلامی مردم کردستان همچنان پای آرمان‌های امام و انقلاب ایستادە‌اند.
پرچم متبرک و مبارک حرم مطهر امام رضا(ع) عصر روز دوشنبه ۹ تیر با استقبال گرم مردم وارد سنندج مرکز استان کردستان شد، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کردستان و فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان و حمل بیرق به برخی است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online