ایسنا/ رئیس پلیس اسدآباد گفت: بعدازظهر امروز در برخورد یک دستگاه پراید با یک دستگاه کامیون سه نفر کشته و مصدوم شدند.

سرهنگ یاری، رئیس پلیس اسدآباد اظهار کرد: این تصادف در هشت کیلومتری گردنه اسدآباد ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه رخ داده که طی این تصادف یک نفر کشته و سه نفر مصدوم شده است.
وی با بیان اینکه فعلا علت حادثه تصادف مشخص نیست، افزود: تجاوز به سمت مقابل و سرعت غیرمجاز از بیشترین دلایل حوادث تصادف گردنه اسدآباد به شمار می رود.
سروان هوشیار فلاحی، سرپرست پلیس راه همدان- کرمانشاه در کمیته ترافیک هفته گذشته گفت: متأسفانه محور مسیر همدان-کرمانشاه دارای بیشترین تصادفات بوده و اسدآباد آمار فوتی های برون شهری بیشتری دارد که در این تصادفات، تصادفات عابر، موتورسوار و احشام بیشتر بوده است.
فرماندار شهرستان اسدآباد هم در این جلسه از اعتبار ۲۰ میلیاردی برای ایمن سازی، بهسازی و آسفالت گردنه این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: محور گردنه اسدآباد دارای بیشترین تصادفات بوده که تصادفات رخ به رخ و انحراف به چپ از بیشترین دلایل این تصادفات هستند که امسال برای جلوگیری از واژگونی ها علاوه بر ایجاد خاکریزهای بازدارنده در حال اجرا، جداسازی لاین رفت و برگشت و بهسازی و آسفالت و ایجاد روشنایی و نیوجرسی طرح در برنامه بوده و پیمانکار طرح به زودی کار بهسازی خود را در این راستا آغاز خواهد کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today