ایرنا/ جانشین فرمانده انتظامی خلخال از کشف و ضبط سه محموله بزرگ شامل ۱۴۲ کیلوگرم موادمخدر در این شهرستان در بهار امسال و متلاشی شدن باندهای تهیه و توزیع مواد افیونی در این منطقه خبر داد.

سرهنگ حسین نظافت، جانشین فرمانده انتظامی خلخال اظهار کرد: میزان موادمخدر کشف شده در سه ماه بهار امسال نسبت به مجموع موادمخدر مکشوفه سال گذشته ۵۰ درصد افزایش نشان می‌دهد.
او اظهار داشت: در مدت اجرای سه عملیات گشت و پیگیری محموله‌های قاچاق مواد مخدر ماموران پلیس محموله ۱۷ کیلوگرمی، محموله ۲۵ کیلوگرمی و محموله ۱۰۰ کیلوگرمی و در مجموع ۱۴۲ کیلوگرم مواد افیونی را که قاچاقچیان قصد داشتند به این شهرستان وارد و آن را بین مصرف‌کنندگان موادمخدر توزیع کنند را کشف و ضبط کردند.
وی گفت: در این رابطه ۲ دستگاه خودرو نیز توقیف و پنج قاچاقچی دستگیر شدند.
او با بیان اینکه عرصه فعالیت برای تهیه توزیع‌کنندگان موادمخدر در خلخال هر روز تنگ‌تر می‌شود، گفت: بهار امسال علاوه بر کشف سه محموله بزرگ موادمخدر سه نفر از تهیه و توزیع‌کنندگان عمده موادمخدر در مناطق آلوده شهرستان خلخال شناسایی و دستگیر شده‌اند.
فرماندار خلخال نیز در این جلسه با اشاره به توقیف ۱۳ دستگاه خودرو حامل موادمخدر و هدایت آنها به پارکینگ از سوی فرماندهی انتظامی این شهرستان خواستار تعیین تکلیف خودروهای توقیفی مورد استفاده قرار گرفته برای حمل موادمخدر به این شهرستان و صدور حکم قضایی مقتضی در این خصوص شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today