باشگاه خبرنگاران/ ۶ شرور سابقه داری که اقدام به قدرت نمایی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان می‌کردند در بابلسر دستگیر شدند.

سرهنگ حسین اسدی، فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، گفت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر قدرت نمایی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان توسط تعدادی اراذل و اوباش، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.
او افزود: پس از اقدامات اطلاعاتی متهمان که با تشکیل باندی ۶ نفره ضمن حمل و جابجایی مواد مخدر، با قدرت نمایی و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کردند، شناسایی شدند.
سرهنگ اسدی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران با تشکیل تیم‌های عملیاتی این افراد را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.
او از کشف ۲ کیلوگرم مواد مخدر شیشه از یکی از این متهمان که آن را از مرز‌های شرقی کشور به این شهرستان حمل می‌کرد در ادامه این عملیات نیز خبر داد و افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهمان چند قبضه سلاح شکاری غیرمجاز، انواع سلاح سرد و تعدادی فشنگ کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی، با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با هرگونه بی نظمی و ناامنی در سطح جامعه، گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و پلیس با هرگونه قدرت نمایی و عرض اندام توسط اراذل و اوباش و افرادی که بخواهند امنیت مردم را زیر سوال ببرند قاطعانه برخورد خواهد کرد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today