خبرگزاری بسیج/ با حضور خدام رضوی در کاروان زیره سایه خورشید در گناوه چندین برنامه متنوع فرهنگی را اجرا شد.

خدام حرم مطهر رضوی در بدو ورود با حضور در گلزار شهدای گناوه و زیارت امامزاده سلیمان بن علی (ع) در این بندر به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی با قرائت فاتحه و نثار گل ادای احترام کردند.
دیدار با کارگران و پاکبانان شهرداری گناوه و همچنین دیدار از کارگاه‌های تولید ماسک از برنامه‌های دیگر کاروان زیر سایه خورشید بود.
اگرچه امسال دیدار‌های عمومی، اجتماعات و جشن‌ها به خاطر رعایت مسائل و پروتکل‌های بهداشتی برگزار نشد، اما اجرای این برنامه‌ها بصورت زنده از طریق فَضای مجازی پخش شد.
همچنین تقدیر و تشکر از مدافعان سلامت، توزیع هدایای متبرک به ضریح مقدس امام رضا (ع)، تقدیر از بانوان و اقایان با نام معصومه و رضا و همچنین اهداء هدایا به تعدادی از خانواده‌هایی که بیش از سه فرزند داشتند و حضور در مراسم ازدواج اسان ۵۰ زوج جوان از دیگر برنامه‌هایی بود که به همت این کاروان اجرا شد.
حجت الاسلام سید مهدی کریمی روحانی همراه این کاروان گفت: در سیزدهمین دوره جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید در قالب دو کاروان با حضور خدام و کاروان پرچم متبرک حرم اقا علی بن موسی الرضا (ع) در خدمت مردم ولایت مدار این استان هستیم.
وی فلسفه حضور کاروان‌های سایه خورشید را در کشور را بحث اتصال و ارتباط معنوی بین زوار و امام رضا (ع) و رعایت تمامی دستوالعمل‌های بهداشتی را از مهترین اولویت اجرای برنامه‌های این کاروان دانست.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday