برنا/ استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از فعالان حوزه مبارزه با قاچاق و مواد مخدر، گفت: آذربایجان شرقی در سایه تعامل و هماهنگی خوب بین دستگاه‌های اجرایی، دستگاه قضایی و نهادهای امنیتی و انتظامی، امن‌ترین استان کشور است.

محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی در دیدار اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با نماینده ولی فقیه در استان افزود: آذربایجان شرقی از نظر شیوع اعتیاد نیز جزو استان‌های پاک است؛ هرچند کمترین نرخ اعتیاد هم زیبنده شهر و استان ما نیست و باید کارهای اساسی‌تر و جدی‌تری برای مبارزه با این پدیده شوم انجام شود.
وی با بیان اینکه آمارها نشانگر شرایط خوب استان از نظر مسائل امنیتی و مشکلات سیاسی و صنفی است، افزود: همدلی و همکاری دستگاه‌های مسئول قطعا به بهبود شرایط کمک خواهد کرد.
اسکندرزاده، دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و استادرحیمی، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد و اقدامات انجام‌یافته در حوزه مبارزه با قاچاق و مواد مخدر ارائه کردند.
در این دیدار همچنین از خانواده شهید حامد محمدی که در خرداد سال 97 در درگیری با اشرار و قاچاقچیان در هنگ مرزی سردشت به شهادت رسیده بود، تجلیل شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today