فارس/ جانشین فرماندهی انتظامی استان قم از کشف محموله 3 میلیارد ریالی قاچاق در پی توقیف 7 دستگاه خودرو شوتی در قم خبر داد.

بهادر اسماعیلی، جانشین فرماندهی انتظامی استان قم اظهار کرد: در اجرای طرح برخورد با خودروهای حامل قاچاق، کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی استان با همکاری مأموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان قم 7 دستگاه خودرو شوتی که از مبدأ یکی از بنادر جنوب کشور به مقصد تهران در حرکت بودند، در کمربندی شاه‌جمال به 72 تن قم توقیف کردند.
وی گفت: در این ارتباط یک دستگاه وانت ال‌90، 2 دستگاه وانت پراید، یک دستگاه وانت پیکان، یک دستگاه خودرو پژو پارس و 2 دستگاه پراید توقیف و 24 دستگاه کولر گازی، 4دستگاه ماشین لباسشویی و یک دستگاه یخچال ال‌جی دوقلو قاچاق کشف و راننده خودروها دستگیر شدند.
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم تصریح کرد: کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای کشف شده را در مجموع 3 میلیارد ریال اعلام کردند.
اسماعیلی گفت: در نهایت متهمان به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday