فارس/ فرمانده انتظامی مازندران از عملیات ضربتی پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و دستگیری 37 متهم به شرارت و درگیری در این عملیات خبر داد.

سردار مرتضی میرزایی، فرمانده انتظامی مازندران از عملیات ضربتی پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و دستگیری ۳۷ متهم به شرارت و درگیری در این عملیات خبر داد و اظهار کرد: در راستای مقابله با ناهنجاری‌ها و برخورد با اخلالگران و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی، طرح ضربتی برخورد با اراذل و اوباش در سطح استان به مدت ۴۸ ساعت به مرحله اجرا درآمد.
وی تصریح کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی استان با تشکیل ۱۶ اکیپ ویژه با هماهنگی قضایی در عملیات ضربتی طی ۴۸ ساعت موفق شدند با شناسایی اراذل و اوباش در سطح استان و شهرستان‌های تابعه بیش از ۳۷ متهم به شرارت، نزاع و درگیری و ایجاد مزاحمت برای شهروندان را دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به کشف ۵۵ قبضه سلاح سرد و ۸ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز از اراذل و اوباش دستگیر شده، گفت: در همین خصوص ۸ دستگاه موتورسیکلت و ۵ دستگاه خودرو متهمان نیز توقیف شد.
میرزایی همچنین به کشف مقادیری موادمخدر صنعتی و سنتی از متهمان خبر داد و افزود: این افراد پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
وی با هشدار به هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت عمومی، اظهار کرد: نیروی انتظامی با همکاری دستگاه قضائی، قاطعانه و با اقتدار با هرگونه اعمال مجرمانه و اقدامات هنجارشکنانه برابر قانون برخورد خواهد کرد.
فرمانده انتظامی مازندران به اشراف اطلاعاتی پلیس و استمرار این طرح در طول سال اشاره کرد و گفت: همه تحرکات اراذل و اوباش در سطح استان در رصد و اشراف اطلاعاتی پلیس بوده و با اقدامات مجرمانه‌ای که بخواهد به نظم و امنیت عمومی جامعه خدشه وارد کند، برخورد می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today