فارس/ رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران از کشف 24 کیلوگرم مرفین از داخل یک دستگاه خودرو ویژه حمل جسد در محور سوادکوه خبر داد.

سرهنگ علیرضا ثقفی، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران از کشف 24 کیلوگرم مرفین از داخل یک دستگاه خودرو ویژه حمل جسد در محور سوادکوه خبر داد و اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر تردد یک دستگاه خودرو ویژه حمل جسد در محور سوادکوه حامل موادمخدر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: با انجام اقدامات فنی، اطلاعاتی خودروی مورد نظر که یک دستگاه خودرو ویژه حمل جسد بوده در محور سوادکوه به سمت تهران شناسایی شد.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران از اقدامات ویژه پلیسی برای توقیف این خودرو در این محور خبر داد و افزود: با توقیف خودرو، ماموران در بازرسی از آن موفق شدند، بیش از ۲۴ کیلوگرم موادمخدر از نوع مرفین که داخل کاور و در پوشش جسد جاساز شده بود را کشف کردند.
سرهنگ ثقفی از دستگیری ۲ متهم در این پرونده خبر داد و افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه به مرجع قضائی معرفی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today