ایرنا/ کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: بر اساس پیش بینی صوت گرفته، هوای این استان تا پایان هفته گرم خواهد بود.

حسین سلطانی، کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان اظهار کرد: میزان دمای هوا در برخی از مناطق این استان ازجمله طارم به ۴۰ درجه سانتیگراد بالای صفر نیز خواهد رسید.
وی اظهار داشت: آسمان زنجان امروز صاف تا قسمتی ابری و نوبت بعدازظهر نیز با وزش باد و در برخی مناطق استان با بارش پراکنده باران همراه خواهد شد.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: روز جمعه نیز آسمان زنجان صاف و تا قسمتی ابری و از بعدازظهر نیز با وزش باد همراه خواهد شد.
سلطانی به میزان دما هوای این استان در ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: طی مدت یاد شده چورزق در شهرستان طارم و شهرستان خرمدره به ترتیب با میزان دمای ۳۴ و ۱۱ درجه سانتیگراد بالای صفر گرمترین و خنک‌ترین مناطق استان زنجان گزارش شدند.
وی میزان دمای هوای فعلی شهر زنجان را ۱۰ درجه سانتیگراد بالای صفر اعلام کرد و افزود: این میزان دما در مقایسه با روز گذشته در همین ساعت، ۲ درجه سانتیگراد کاهش نشان می‌دهد.
سلطانی با بیان اینکه ورود توده هوای سرد از عرض های شمالی، موجب خنک شدن هوای زنجان شده است، تصریح کرد: دمای هوای این استان از روز جمعه بین هشت تا ۱۲ درجه سانتیگراد نسبت به روزهای قبل، خنک تر شده است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today