شبستان/ معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از پلمب ۲ واحد آرایشگاه زنانه در پی بی توجهی به هشدارها در جهت مقابله با بیماری «کرونا» خبر داد.

«سیدمجید ارجمند»،معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم امروز (پنجشنبه ۱۲ تیر) در جمع خبرنگاران با اشاره به برخورد با ۲ واحد آرایشگاه زنانه متخلف در شهرستان جهرم خبر داد و گفت: با توجه به هشدارهای قبلی و طبق دستورالعمل ستاد ملی «کرونا» در ۲۴ ساعت گذشته، ۲ آرایشگاه زنانه متخلف در جهرم پلمب شدند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به علت برخورد با این واحدهای آرایشگاه متخلف، افزود: این ۲ آرایشگاه زنانه به جهت بی‌توجهی به هشدارها در جهت مقابله با کرونا توسط واحد بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشتی و با همکاری اداره اماکن نیروی انتظامی پلمب شده است.
وی با تاکید بر تشدید بازرسی ها در روزهای کرونایی، تصریح کرد: بازرسان بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در طرح تشدید بازدید از مراکز حساس، ضمن بازدید سر زده تذکرهای لازم را ارائه و در صورت عدم رفع نواقص اقدام به پلمب این مراکز می کنند.
ارجمند در پایان با تاکید بر ضرورت رعایت توصیه های بهداشتی در روزهای حساس کرونایی، تاکید کرد: همشهریان در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی با شماره ۱۹۰ اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online