شبستان/ مسئول دفتر امام جمعه جهرم گفت: بر اساس اعلام شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان فارس نماز جمعه این هفته، ۱۳ تیر ماه در جهرم اقامه نمی‌شود.

حجت الاسلام «زین العابدین دستداده» مسئول دفتر امام جمعه جهرم گفت: با توجه به افزایش شمار مبتلایان به ویروس «کرونا» در شهرستان جهرم در روزهای اخیر و براساس اعلام شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان فارس نماز جمعه ۱۳ تیرماه جاری در جهرم برگزار نمی شود.
مسئول دفتر امام جمعه جهرم افزود: این اقدام با توجه به نظر مسئولان ستاد مبارزه با «کرونا» در راستای جلوگیری از شیوع این ویروس اتخاذ شده است.
وی بیان کرد: در مورد جمعه های بعد متناسب با شرایط و پس از هماهنگی با مراجع ذیربط بهداشتی ستاد مبارزه با بیماری کرونا، تصمیم لازم اتخاذ و از طریق رسانه ها به اطلاع شهروندان می رسد.
حجت الاسلام دستداده خاطرنشان کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، سه بیمار کرونایی در جهرم جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲ نفر رسیده است.
مسئول دفتر امام جمعه جهرم با تاکید به لزوم رعایت اصول و توصیه های بهداشتی از سوی مردم، تصریح کرد: با توجه به گستردگی شیوع ویروس «کرونا» در شهرستان جهرم استفاده از ماسک ضروری بوده و مردم باید از حضور در تجمعات خودداری کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online