مهر/ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور ۷۴ طرح عمرانی شهری و روستایی در سمنان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

منوچهر فخری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ضمن اشاره به سفر یک روزه معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و آغاز عملیات اجرایی و افتتاح ۷۴ طرح عمرانی و زیرساختی استان سمنان، بیان کرد: این مراسم همزمان با همایش بزرگ شهرداران و دهیاران استان برگزار شد.
وی با بیان اینکه ۷۴ طرح عمرانی شهری و روستایی در سمنان با اعتبار ۶۱ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ‌زنی شد، افزود: این پروژه‌ها می‌تواند توسعه عمرانی خوبی را به شهرها و روستاها هدیه دهد.
معاون استاندار سمنان آغاز عملیات ساخت مجتمع رفاهی حضرت علی اکبر(ع) در منطقه کلاته اسد شهرستان میامی، کارگاه بتن سازی روستای میغان شاهرود و تبادل تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک میان سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و استانداری سمنان در راستای تأمین تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز شهرداری‌های استان سمنان را در زمره بخش‌هایی از این مراسم دانست.
فخری گفت: در این مراسم از خانواده‌های معظم شهدا، تعدادی از کارکنان شهرداری‌ها و دهیاری استان که در مهار و مقابله با کرونا ویروس خوش درخشیدند و خیّران سلامت و حوزه عمران شهری تقدیر به عمل آمد همچنین تمبر روستاهای بدون بیکار جودانه و محمدآباد شهرستان میامی و روستای ده‌ملا از توابع شهرستان شاهرود نیز رونمایی شد.
مهدی جمالی نژاد، معاون وزیر کشور به منظور حضور در همایش شهرداران و دهیاران استان سمنان و افتتاح پروژه‌های شهری و روستایی به استان سمنان سفر کرده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today