شبستان/ مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از فوت سه بیمار کرونایی در جهرم خبر داد و گفت: شمار جان باختگان ناشی از «کرونا» در شهرستان جهرم به ۱۲ نفر افزایش پیدا کرده است.

«محمدجواد موحد» مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به افزایش بحرانی تعداد فوتی ها بر اثر «کرونا» در جهرم گفت: سه بیمار در شبانه روز گذشته جان خود را از دست دادند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم افزود: در میان فوت شدگان جدید یک آقای ۶۳ ساله، اهل شهرستان خفر با سابقه بیماری دیابت، یک آقای ۵۳ ساله جهرمی با سابقه دیابت و یک خانم ۶۶ ساله از بخش سیمکان جهرم، با سابقه فشار خون و دیابت بوده است.
وی ادامه داد: بدین صورت از ابتدای شیوع بیماری «کرونا» در جهرم تا کنون تعداد کل جانباختگان به ۱۲ نفر رسیده است.
موحد با اشاره به اینکه تعداد فوتی و بیماران بد حال مبتلا به «کرونا» در جهرم به سرعت رو به افزایش است، خاطرنشان کرد: این در حالی است که برخی از آنها دارای هیچگونه بیماری زمینه ای نیستند.
وی عنوان کرد: امروز پنجشنبه ۱۲تیر تعداد کل بیماران بستری مشکوک و مثبت در بخش های کرونای بیمارستان پیمانیه به ۷۳ نفر رسیده اند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به اینکه تعداد بیماران بستری مثبت و مشکوک در بخش های عمومی این بیمارستان ۶۵ نفر هستند، عنوان کرد: همچنین تعداد بیماران مثبت قطعی بستری در بخش های عمومی نیز ۳۲ نفر هستند.
وی تعداد بیماران مثبت و مشکوک بستری در بخش های آی سی یو را هشت نفر دانست و گفت: تعداد بیماران بستری مثبت قطعی در بخش های آی سی یو نیز هفت نفر اعلام شده است.
موحد در پایان به تعداد بیمارانی که توسط دستگاه تنفس می کنند اشاره کرد که اکنون این آمار به ۶ نفر رسیده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online