ایرنا/ رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: استفاده از ماسک برای مراجعین به مراکز تعویض پلاک خودرو در زنجان، الزامی شد.

سرهنگ محمدحسن خلجی، رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان اظهار کرد: تعویض پلاک خودرو در زنجان به منظور پیشگیری از کرونا، همچنان نوبتی است اما با توجه به شرایط حاکم لازم است مراجعان برای انجام امور مربوط به تعویض پلاک، ترخیص خودرو و اجرائیات از ماسک استفاده کنند.
وی با تاکید بر اینکه در صورت عدم استفاده از ماسک از ورود متقاضیان به محوطه و ساختمان پلیس راهنمایی و رانندگی زنجان، جلوگیری خواهد شد اظهار داشت: این کار به منظور مقابله جدی با ویروس کرونا و حفظ سلامت مراجعان و ارایه کنندگان خدمات پلیسی، صورت می‌گیرد و از آنان انتظار می رود موضوع ماسک را جدی بگیرند تا امکان ابتلا به این ویروس منحوس به پایین ترین سطح برسد.
خلجی افزود: مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری خودروها، همچنان شلوغ است و مراجعان بهتر است از تجمع و ازدحام در محوطه بیرونی و درونی و مقابل غرفه ها، پرهیز کنند تا سلامت خود و دیگر افراد حاضر در محل با تهدید و خطر مواجه نشود.
وی تصریح کرد: با توجه به افزایش خرید و فروش خودرو و مراجعه فروشندگان و خریداران به منظور تعویض پلاک، پلیس راهور زنجان برای رعایت مسایل بهداشتی و حفظ سلامتی عموم، از تجمع افراد در مقابل غرفه های تعویض پلاک، جلوگیری می‌کند و لازم است مراجعان با پلیس راهور در این خصوص همکاری و تعامل بهتر و بیشتری داشته باشند.
خلجی افزود: متقاضیان تعویض پلاک، یقین بدانند این کار به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامتی آنان و در پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا بسیار ضروری است و با توجه به شرایط کنونی باید به این تصمیم اتخاذ شده، احترام قایل شوند.
وی تصریح کرد: فضای تعیین شده برای بخش تعویض پلاک خودرو کوچک است و لازم است برای رعایت هرچه بهتر و بیشتر مسایل بهداشتی در روزهای پیش روی، این سیاست اجرا شود تا ندامت و پشیمانی حادث نشود.
خلجی با بیان اینکه در هر ساعت به‌طور میانگین کارهای مربوط به تعویض پلاک بین ۱۵۰ تا ۱۷۰ خودرو انجام می شود، افزود: همکاران به منظور تعویض پلاک در روزهای عادی از ساعت ۷ تا ۱۴ و پنجشنبه ها نیز از ساعت ۷ تا ۱۲ ظهر به متقاضیان خدمات ارایه می دهند.
وی تعداد غرفه های در نظر گرفته شده برای تعویض پلاک در پلیس راهور زنجان را پنج باب ذکر کرد و از مراجعان خواست برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، با این وضعیت کنار آمده و صبر و حوصله بیشتری داشته باشند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today