صدا و سیما/ جانشین فرمانده ناجا از کشف محموله سه تن و سیصد کیلو گرمی مواد مخدر در غرب استان تهران خبر داد.

سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده ناجا با حضور در فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: پلیس موفق شد تا محموله بزرگ مواد مخدر را در محدوده شهریار و رباط کریم شناسایی و کشف کند.
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به پیگیری برای شناسایی و انهدام باند مافیایی حمل مواد مخدر در مرز های شرق کشور افزود: محموله بزرگی از این باند که در خودرو های سنگین حمل سوخت جاسازی شده بود، با تعقیب و گریز پلیس در غرب استان تهران متوقف شد.
وی با اشاره به اینکه در بازرسی از این تریلرها، بیش از سه تن و سیصد کیلو گرم انواع مواد مخدر از نوع تریاک و مرفین کشف شد گفت: برسی های پلیسی نشان می دهد این محموله به قصد خروج از کشور و پخش در کشور های دیگر بوده است.
سردار رضایی با اشاره به افزایش 48 درصدی کشف مواد مخدر در سه ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل یادآور شد: در سه ماهه نخست امسال 300 تن کشفیات انواع مواد مخدر را داشته ایم که 78 درصد ان در مرز های شرق کشور بوده است.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه در بیست سال گذشته بیش از یک میلیارد دلار برای تجهیز مرز های غرب کشور هزینه شده بیان کرد: به اعتراف و اقرار سازمان ملل، جمهوری اسلامی ایران بزرگ ترین و قوی ترین کشور در مبارزه با قاچاق و توزیع مواد مخدر است.
وی با اشاره به حضور استکبار در کشور افغانستان گفت: قدم نحس کشور هایی استکباری در افغانستان باعث شد تا تولید مواد مخدر در این کشور طی بیست سال اخیر، از 200 تن به 9 هزار تن برسد و این آمار نشان می دهد که کشور های دیگر در بحث مقابله با تولید و توزیع مواد مخدر ورود قاطع ندارند.
جانشین فرماندهی انتظامی کشور گفت: مطالبه جدی ما از دولت ها این است تا در مبارزه جدی با تولید و توزیع مواد مخدر ورود کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran