فارس/ مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: دو نوزاد دره‌شهری به‌دلیل ابتلای مادر به کرونا، به این ویروس مبتلا شده‌اند.

محبوب رستم‌زاد، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام اظهار کرد: دو نوزاد دره‌شهری به دلیل ابتلای مادر به کرونا، به این ویروس مبتلا شده‌اند.
وی افزود: وضعیت این نوزادان مساعد است و در حال حاضر تحت درمان قرار دارند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان، اظهار کرد: افراد دارای بیماری زمینه‌ای مانند مادران باردار، دیابتی، سرطان، بیماران ریوی، افراد دارای کهولت سن، پیوندی و بیماران قلبی و کلیوی بسیار آسیب‌پذیر هستند و در صورت ابتلا خطر مرگ آن‌‌ها را تهدید می‌کند در صورتی که افراد سالم ممکن است زیاد دچار مشکل نشوند.
وی تصریح کرد: رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، اجتناب از تردد غیر ضروری، شستن دست‌ها و استفاده مرتب از ماسک در بیرون از منزل می‌تواند به حفظ سلامت افراد در پیشگیری از کرونا کمک کند.
رستم‌زاد اظهار کرد: با مصوبه ستاد مبارزه با کرونا هرگونه اعلامیه ترحیم و تسلیت در سطح شهرستان، سایت‌های خبری، کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی ممنوع و پیگیرد قضایی دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today