فارس/ رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دهلران گفت: ۹۰۰ عدد تخم مرغ فاسد با وزن تقریبی 110 کیلوگرم در شهرستان دهلران کشف و ضبط شد.

ایوب دارابی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دهلران گفت: این محموله که شامل ۹۰۰ عدد تخم مرغ با وزن تقریبی 110 کیلوگرم بود، به علت درج تاریخ تولید غیرواقعی و مخدوش بودن لیبل توسط کارشناسان شبکه دامپزشکی دهلران ضبط شد.
وی افزود: این مقدار در بازدید کارشناسان این شبکه و با همکاری اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان ایلام کشف شد.
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دهلران ادامه داد: در سه ماهه اول سالجای 2 هزار و 338 مورد بازرسی از اماکن عرضه گوشت و فرآورده‌های خام دامی در شهرستان انجام شده است.

ضبط و معدوم سازی 136 کیلوگرم مواد لبنی
وی بیان کرد: در این راستا 136 کیلوگرم مواد لبنی، تخم مرغ، گوشت مرغ، ماهی و گوشت قرمز فاسد و غیرقابل مصرف در جریان این بازرسی‌ها ضبط و معدوم شد.
دارابی اظهار کرد: همچنین در این مدت در سه ماهه اول سال جاری نظارت بر کشتار یک هزار و 439 راس دام سبک و سنگین صورت گرفته که میزان 53 هزار 970 کیلو گوشت قرمز تولید شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today