فارس/ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کردستان از دستگیری قاتل «جوان سقزی» در کمتر از 24 ساعت خبر داد.

امیرهوشنگ حیدریان، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کردستان اظهار کرد: ساعت 22:40 شب گذشته از طریق مرکز ۱۱۰ به ماموران کلانتری ۱۲ سقز اطلاع داده شد که جوانی حوالی سرای سالمندان این شهر بر اثر تیراندازی به قتل رسیده است.
وی خاطرنشان کرد: بلافاصله عوامل انتظامی به محل اعزام شدند و در بررسی‌های اولیه مشخص شد این جوان در داخل خودروی خود از ناحیه پشت سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کردستان با بیان اینکه این جوان که بر اثر اصابت گلوله زخمی شده بود، توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال داده شد اما به علت شدت جراحت فوت کرد، افزود: جسد مقتول با حضور عوامل پلیس آگاهی و مقام قضایی به سردخانه انتقال داده شد.
حیدریان تصریح کرد: اظهارات افراد حاضر در محل بیانگر آن بود که افرادی سوار خودرو پژو به جوان مقتول تیراندازی و فرار کرده‌اند.
وی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری عامل یا عاملان احتمالی این قتل و انگیزه آنان بلافاصله شروع شد، خاطرنشان کرد: قاتل این جوان سقزی در کمتر از 24 ساعت دستگیر شد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کردستان خاطرنشان کرد: قاتل به منظور بازجویی و بررسی انگیزه ارتکاب قتل به پلیس آگاهی تحویل داده شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online