فارس/ در شب ولادت حضرت ثامن(ع)، به راه افتادن کاروان خودرویی با حضور خدام حریم رضوی در سطح شهر اهواز، حال و هوای امام رضایی را در خیابان‌های اهواز ایجاد کرد.

در شب میلاد باسعادت حضرت ثامن‌الائمه(ع) و با وجود شرایط خاص ایام شیوع ویروس کرونا در کشور، با اجرای برنامه‌های فرهنگی ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فضای شهر اهواز نیز امام رضایی(ع) شد.
مهر و محبت امام رضا(ع) موهبتی الهی است که همواره در قلب‌های مردم ما جاری بوده و هست، از این رو و در این ایام سخت، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز با اقدامی جالب، ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، باعث ایجاد فضای معنوی توام با شادی در معابر اهواز شد.
بر این اساس، کاروان خودرویی شب میلاد حضرت ثامن‌الحجج(ع)، با محوریت یک دستگاه تریلی که استیجی با طرح حرم مطهر امام هشتم جهت اجرای برنامه‌های مولودی و مدیحه خوانی را با خود حمل می‌کرد، از مقابل حرم حضرت علی‌ابن مهزیار به راه افتاد و در نقاطی از مسیر، خدام حرم مطهر حضرت ثامن، اقدام به قرائت صلوات خاصه و مدح امام رضا(ع) کردند.
در طول مسیر این کاروان خودرویی، بارها صحنه‌هایی از احساسات معنوی شهروندان اهوازی که بعضا چشمان‌شان از مشاهده تمثال حرم و خادمان حریم رضوی، به‌یاد دلتنگی حرم ولی‌نعمت‌شان خیس شده بود، به چشم می‌خورد و بار دیگر محبت مثال‌زدنی خوزستانی‌ها به اهل‌بیت(ع) یادآوری شود.
برنامه مذکور که از سوی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری اهواز و ستاد مردمی جشن‌های زیرسایه خورشید اجرا شد، با توجه به محدودیت‌های موجود در ایام کرونایی، حرکتی موثر هم در ایجاد فضای معنوی در سطح شهر و هم در جهت حفظ سلامت شهروندان بود.
امام رضاهمراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today