تسنیم/ رئیس کمیسیون بهداشت از بررسی علل و ابعاد مختلف انفجار و آتش سوزی در مرکز درمانی سینا اطهر در این کمیسیون خبر داد.

حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به جان باختن تعدادی از هموطنانمان در پی انفجار و آتش سوزی در مرکز درمانی "سینا اطهر" تهران، گفت: روز یکشنبه (15 تیر) بررسی دلایل و ابعاد انفجار و آتش سوزی در مرکز درمانی «سینا اطهر» در دستور کار اعضای کمیسیون بهداشت قرار دارد.
وی افزود: برای بررسی این حادثه از جان بابایی معاون وزیر بهداشت، زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی، رئیس اورژانس و همچنین مسئول آتشنشانی شهر تهران، دعوت به عمل آمده تا گزارشات این دستگاه ها نیز دررابطه با حادثه مذکور استماع شود.
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه قطعا در وقوع این حادثه سهلانگاری شده است، ادامه داد: به اعتقاد بنده عدهای به وظیفه خود به درستی عمل نکرده اند که چنین حادثه تلخی رخ داده است.
شهریاری تصریح کرد: پس از بررسیهای کارشناسی و استماع گزارشات مسئولان مربوطه، کمیسیون بهداشت گزارشی تهیه میکند و در اختیار هیئت رئیسه قرار خواهد داد تا در صورت نیاز در جلسه علنی نیز قرائت شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran