ایرنا/ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۲ محموله قاچاق در شهرهای کنگاور و ثلاث‌باباجانی و یک محموله احتکاری در شهر کرمانشاه به ارزش ۱۵ میلیارد ریال طی ۷۲ ساعت گذشته خبر داد.

سردار «علی اکبر جاویدان» فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهارداشت: نخستین محموله قاچاق کشف شده مربوط به کنگاور بود که ماموران انتظامی این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک و برای بازرسی آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در جریان این بازرسی ماموران موفق به کشف ۹۲۴ قطعه انواع لوازم یدکی خودرو که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۶ میلیارد ریال می رسید، شدند.
سردار جاویدان تصریح کرد: در این راستا علاوه بر انتقال کامیون به پارکینگ، راننده آن نیز دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضایی شد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در خصوص کشف دومین محموله قاچاق نیز گفت: این محموله شامل ۲۵ تن لوبیا بود که توسط ماموران انتظامی ثلاث باباجانی و از یک دستگاه کامیون بدست آمد.
وی با بیان اینکه ارزش محموله لوبیای قاچاق به ۶ میلیارد ریال می رسد، یادآور شد: یک نفر در این راستا دستگیر و خودروی کامیون نیز توقیف و به پارکینگ منتقل شد.
سردار جاویدان ادامه داد: در ۷۲ ساعت اخیر همچنین با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان یک انبار محل احتکار لاستیک خودروهای سنگین در خیابان عشایر کرمانشاه کشف شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today