فارس/ فرماندار شهرستان رامشیر گفت: دو سه خانواری که در انتهای مسیر لوله‌کشی روستای رویضات زندگی می‌‌کنند و آب به آن‌ها نمی‌رسد، آب مورد نیاز خود را از کانال آب کشاورزی تهیه می‌کنند.

دو روز گذشته کلیپی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد با عنوان «فریادهای زن رامشیری به مسوولان» حرف و حدیث‌های زیادی را به دنبال داشت که روز گذشته فرماندار شهرستان رامشیر ربط این کلیپ را به روستای رویضات از توابع شهرستان رامشیر را تکذیب کرد.
پس از گذشته دو روز از انتشار این کلیپ سیدمجید حسینی نژاد، فرماندار شهرستان رامشیر اظهار کرد: با توجه به حساسیتی که نسبت به انتشار کلیپی تحت عنوان «فریادهای زن رامشیری به مسئوولان» در بین مردم ایجاد شده بود عصر امروز مشاور رسانه‌ای فرمانداری و یکی از اعضای شورای شهر را به روستای رویضات اعزام کردم تا از نزدیک در جریان وضعیت آب اهالی این روستا قرار بگیرند.
وی با تایید ربط این کلیپ به خانمی از اهالی روستای رویضات، افزود: دو سه خانواری که در انتهای مسیر لوله‌کشی این روستا زندگی می‌‌کنند و آب به آن‌ها نمی‌رسد، آب مورد نیاز خود را از کانال آب کشاورزی تهیه می‌کنند.
فرماندار شهرستان رامشیر گفت: آب لوله‌کشی این چند خانوار از تاسیسات کوت امیر واقع در بندر ماهشهر تامین می‌شود.
حسینی افزود: مقرر شد هفته آینده برای حل مشکل اهالی روستا یا حجم آب مورد نیازشان را بیشتر می‌کنیم و یا حوضچه احداث کنیم و یا تانکری برای آبرسانی در اختیار آن‌ها بگذاریم.
روز گذشته فرماندار رامشیر گفته بود: این کلیپ مربوط به روستای رویضات نیست و تا کنون بارها در فضای مجازی منتشر شده و هر بار به نام روستای یکی از شهرهای آبادان، خرمشهر و... دست به دست می‌شود.
روستای رویضات از توابع بخش مرکزی شهرستان رامشیر و دارای 50 خانوار است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today