فارس/ در شب ولادت امام رضا(ع) ۱۴ زندانی جرایم غیرعمد زندان های کهگیلویه و بویراحمد آزاد شدند.

اسماعیل جمیاری، مدیرکل زندان‌ها و نائب رئیس ستاد دیه کهگیلویه و بویراحمد در آیین آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد با تبریک میلاد خجسته حضرت علی‌بن موسی الرضا (ع) اظهار داشت: به برکت نظام الهی و اسلامی و برنامه ریزی سیستم نوین زندانیانی در کلیه مناسبت‌ها و اعیاد در مراکز بازپروری برنامه‌های متنوع و متعدد ملی و مذهبی برگزار که در این برنامه ها با کمک خیرین و نیکوکاران و حمایت های مادی و معنوی ستاد دیه کشور آئین آزادسازی زندانیان نیز انجام می‌گیرد.
وی تصریح کرد: با همکاری خوب سرکار خانم جعفری از خیرین نوع دوست هموطن و به نیت چهارده معصوم علیهم السلام همزمان با میلاد با سعادت حضرت ثامن الحجج(ع) تعداد ۱۴ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد زندان های استان از زندان آزاد و در جشن شب میلاد موفور السرور آقای مهربانی ها در کنار خانواده های خود خواهند بود.
وی با تقدیر از تعامل و همراهی خوب رئیس کل دادگستری و مسؤلین قضایی و مساعدت ۱۳۰ میلیون تومانی خانم جعفری از خیرین و نیکوکاران گفت: میزان بدهی این چهارده نفر ۳۷۰ میلیون تومان بوده که ۱۰۰ میلیون آن را شکات و طلبکاران که خود نیز نوعی خیر محسوب می شوند گذشت کردند، مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان را نیز خانم جعفری از خیرین و نیکوکاران خوشنام تأمین و مابقی از محل آورده زندانیان و کمک‌های ستاد دیه پرداخت شده است.
لازم به ذکر آنکه در این برنامه سیداسداله جولایی مدیر عامل ستاد دیه کشور در حین برنامه طی تماس تلفنی مراتب سپاس و تقدیر خود را از هیئت امناء ستاد دیه استان، مسؤلین قضایی، خادمین حضرت امام رضا(ع) وخانم جعفری از نیکوکاران نیک اندیش اعلام کردند.
در این آئین یکی از خدام حریم رضوی به مولودی خوانی و همنوایی پرداخته و سروده هایی در وصف امام رضا(ع) قرائت کرد.
در پایان با اهداء گل همراه با برگه آزادی ۱۴ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد از زندان آزاد شدند.
ضمناً در حاشیه این برنامه با اهداء لوح تقدیر از سرکار خانم شادی جعفری قدردانی و تجلیل شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today