فارس/ نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از شهرداری تبریز خواست تا مشکلات کارگران شهرداری مخصوصا اتوبوس‌رانی را حل کنند.

حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تبریک روز شهرداری و دهیاری ها از همه کسانی در راه عمران و آبادانی شهر و روستاها خالصانه تلاش می کنند تقدیر کرد و اظهار داشت: شهرداری تبریز باید برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی کارکنان و کارمندان این مجموعه و کارگرانی که با کمترین دستمزد با پیمانکاران شهرداری کار می کنند همت مضاعفی داشته باشد.
وی بازدید و تجدید دیدار خود از پارک ( مفاخر) طوبی را مورد اشاره قرار داد و گفت: شایسته نیست قبر آیت‌الله شهیدی در این وضعیت باشد در حالی که شهرداری تبریز، اداره کل اوقاف باید آرامگاهی در شان و منزلت این افراد که چهره‌های بزرگ اعم از باقرخان، حاج رضا طوبی، آیت‌الله شهیدی است، را ایجاد کند.
آل هاشم تصریح کرد: باید این مکان با همکاری شهرداری و اداره کل اوقاف این پارک به منطقه توریستی تبدیل شود.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تبریک روز قلم به همه نویسندگان و اهالی فرهنگ از دستگاه های متولی فرهنگ از جمله اداره کل ارشاد اسلامی خواست در جهت چاپ و نشر آثار فاخر اقدام موثر و ارزشمند داشته باشند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today