شبستان/ رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان جیرفت گفت: وضعیت قرمز بیماری کرونا در جنوب استان کرمان موجب شد تا محدودیت های سابق مجدد اعمال شود و از فردا به مدت یک هفته اصناف غیرضرور تعطیل می شوند.

ابوذر عطاپور وزیری رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان جیرفت با اعلام وضعیت قرمز بیماری کرونا در جیرفت، گفت: شیوع بیماری کرونا طی هفته های اخیر در جنوب استان موجب شد تا جلسه استانی ستاد مقابله با کرونا جنوب کرمان با حضور معاون استاندار روز چهارشنبه گذشته در جیرفت برگزار شود و در نتیجه تصمیم بر آن شد که محدودیت های سابق مجدد اعمال شود.
رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان جیرفت خاطرنشان کرد: طبق تصمیم ستاد مقابله با کرونا از فردا شنبه ۱۴ تیر کلیه صنوف غیر ضرور شهرستان جیرفت به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا به مدت یک هفته تعطیل می شوند و از بازاریان تقاضا داریم برای حفظ سلامت خود و شهروندان همکاری لازم را داشته باشند.
وی بیان کرد: از فردا واحدهای صنفی ضروری شامل سوپر مارکت، لبنیات فروشی، میوه و سبزی فروشی، قصابی، مرغ و ماهی فروشی، نانوایی ها، جایگاه های عرضه سوخت، مراکز درمانی و دامپزشکی، تعمیرات و سرویس خودرو و تاسیسات فنی منزل و داروخانه ها در سطح بازار شهرستان فعال هستند و مردم می توانند مایحتاج ضروری خود را تهیه کنند و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.
عطاپور وزیری ابراز کرد: روز گذشته تصمیم ستاد مبارزه با کرونا جنوب کرمان به اتحادیه ها و اصناف ابلاغ شده و واحدهای صنفی غیرضرور در صورت فعالیت، به عنوان متخلف پلمپ می شوند.
فرماندار جیرفت از کاهش تعداد حضور کارمندان شهرستان جیرفت به یک سوم خبر داد و گفت: ۲ سوم کارمندان به صورت دورکاری انجام وظیفه می کنند.
وی در خاتمه اظهار کرد: محدودیت ها به مدت یک هفته برقرار است تا وضعیت ویروس کرونا در شهرستان جیرفت به امید خدا کنترل شود و وضعیت به حالت عادی برگردد بنابراین از عموم مردم و اصناف در این خصوص انتظار همکاری داریم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar