باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه هم اکنون ۲۹۵ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های کرمان بستری هستند، گفت: از ابتدای کووید ۱۹ تاکنون، هزار و ۱۹۶ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده اند.

مهدی شفیعی، مدیر گروه مبارزه با بیماری‌های واگیر و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: هم اکنون ۲۹۵ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان بستری هستند.
او افزود: از ۲۹۵ مورد مثبت بستری در بیمارستان های استان، ۱۳۸ نفر متعلق به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۲۶ نفر متعلق به حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۷۴ نفر متعلق به حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۹ نفر متعلق به حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۴۸ نفر متعلق به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان هستند.
شفیعی تصریح کرد: تعداد کل موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع بیماری کووید ۱۹، تاکنون هزار و ۱۹۶ نفر است.
او موارد جدید بستری طی ۲۴ ساعته گذشته در بیمارستان‌های استان کرمان را ۷۳ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۴۰ مورد در بیمارستان های حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، یک مورد در بیمارستان های حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۸ مورد در بیمارستان های حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۵ مورد در دانشگاه های حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۹ مورد در بیمارستان های حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان بستری هستند.
شفیعی تعداد فوتی‌های قطعی ابتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته را ۴ نفر اعلام و بیان کرد: ۳ نفر از این افراد در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کرمان و یک نفر در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان بوده اند.
او مجموع جانباختگان ابتلای قطعی به کووید ۱۹ در استان کرمان از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون را ۱۷۵ نفر اعلام کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmE1Qukhr6SzjQ
آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar