پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی شهرستان خمین از دستگیری دو مرد جوان ساکن یکی از استان های مرزی کشور که در خریدهایی از مغازه های سطح این شهرستان از ایران چک های تقلبی استفاده می کردند، خبر داد و گفت: از این افراد 124 میلیون و 500 هزار ریال ایران چک تقلبی کشف شد.

سرهنگ بهزاد فکوری، فرمانده انتظامی شهرستان خمین در این باره گفت: با اعلام گزارش هایی از خرید کالا با ایران چک های تقلبی توسط سرنشینان غیربومی یک دستگاه خودروی سواری از مغازه های شهرستان بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با تشکیل پرونده قضایی و بررسی موضوع از سوی پلیس شهرستان و با اعلام گزارشی از حضور این افراد در یک مغازه لاستیک فروشی و خرید چند حلقه لاستیک با ایران چک های تقلبی، برنامه ریزی عملیاتی لازم برای دستگیری آنان آغاز شد.
این مقام انتظامی ادامه داد: این افراد بعد از آخرین خرید خود بلافاصله شهرستان را به مقصد اراک ترک کرده بودند، که با افزایش گشت های محسوس و نامحسوس پلیس، خودروی آنان شناسایی و در یک عملیات پلیسی متوقف شد.
سرهنگ فکوری خاطرنشان کرد: دو سرنشین خودرو که با رها کردن خودرو به بیابان های اطراف فرار کرده بودند، دستگیر شدند و تعداد 249 قطعه ایران چک تقلبی 500 هزار ریالی از آنان کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان خمین با اشاره اینکه دستگیر شدگان در این پرونده دارای سوابق متعددی کیفری هستند، از ادامه تحقیقات پلیس در این پرونده خبر داد و گفت: متهمان پرونده که ساکن یکی از استان های مرزی کشور هستند، با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today