ایسنا/ دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.

سعید کشمیری دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با بیان جزئیات این خبر عنوان کرد: در حال حاضر ۲۸۲ مورد در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱۱ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۰ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۵ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از فوت ۴ مورد دیگر در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: متأسفانه آمار موارد فوت‌ ده بر اثر کرونا در استان بوشهر به عدد ۸۹ رسید.
کشمیری با بیان اینکه هم‌اکنون ۴۱ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند، افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۵ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

هیچ گروه سنی از کووید ۱۹ در امان نیست

وی اظهار داشت: آمار مرگ‌ومیرها بر اثر کرونا در استان بوشهر نشان می‌دهد، هیچ گروه سنی از ابتلا به ویروس کووید ۱۹ در امان نیست و این ویروس برای هر کسی در هر رده سنی می‌تواند خطرناک باشد.
دبیر ستاد استانی مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: آمارها نشان می‌دهد بیماری کرونا شوخی بردار نیست و مردم باید آن را جدی بگیرند چرا که افزون بر افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای، سالمندان و زنان باردار حتی کسانی نیز که در هیچ‌کدام از این گروه‌ها قرار ندارند ممکن است به این بیماری گرفتار و جان آن‌ها به خطر بیافتد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: در این شرایط مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک، حضور نیافتن در تجمع‌ها، بازار و میهمانی‌ها تلاش کنند از میزان انتقال ویروس جلوگیری شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday