تسنیم/ رئیس اتحادیه املاک مرکز استان البرز گفت: در ماه‌های اخیر اجاره بهای واحد‌های مسکونی در استان البرز ۳۰ درصد افزایش داشته است.

محمد قمی رئیس اتحادیه املاک مرکز استان البرز در خصوص وضعیت اجاره بها واحدهای مسکونی در استان البرز، اظهار داشت: در ماه‌های اخیر اجاره بهای واحد‌های مسکونی در استان البرز 30 درصد افزایش داشته است.
وی با بیان اینکه ادامه این افزایش تبعات بدی در جامعه دارد، افزود: یکی از این موارد بحث حاشیه نشینی است که مستاجران اگر نتوانند این میزان افزایش را پرداخت کنند به حاشیه نشینی روی می‌آورند.
رئیس اتحادیه املاک استان البرز با عنوان اینکه مستاجران زیر بار افزایش بالای اجاره بهای مسکن نروند، بیان کرد: با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا و احتمال تمدید آن برای سه ماه آینده آن، افراد از تمدید با افزایش قیمت بالا خودداری کنند.
قمی با اشاره به اینکه متاسفانه نظارت و قانون بر روند این افزایش‌ها نیست، تصریح کرد: باید با نظارت و اعمال قانون این روند کنترل شود تا افراد آسیب پذیر آسیب نبینند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday