/ شکوفه صفری بانوی ملی‌پوش والیبال کشورمان که با محسن باباصفری ملی پوش هندبال اصفهانی پیمان ازدواج بسته با توجه به قرارداد دوساله باباصفری، ایران را ترک خواهد کرد و امسال در لیگ ایران بازی نمی‌کند.

شکوفه صفری بانوی ملی‌پوش والیبال کشورمان ۸ تیرماه با محسن باباصفری ملی پوش هندبال اصفهانی پیمان ازدواج بست. با توجه به قرارداد دوساله باباصفری با یک باشگاه رومانیایی، صفری نیز در این مدت ایران را ترک خواهد کرد و امسال در لیگ ایران بازی نمی‌کند.
این ملی‌پوش کشورمان که سابقه حضور در ذوب‌آهن و نامی نو اصفهان را در کارنامه خود ثبت کرده است پیشنهاداتی از برخی باشگاه‌های رومانی داشته اما با توجه به اینکه محسن باباصفری امسال در تیم دیگری بازی خواهد کرد شکوفه صفری تمایل ندارد در شهر دیگری والیبال را ادامه دهد.
محسن باباصفری فصل آینده در باشگاه بوزائو بازی خواهد کرد این در حالی است که شکوفه صفری پیشنهاداتی از ۲ تیم رومانیایی داشته که در شهرهای دیگر بوده‌اند همین موضوع باعث شده تا بانوی ملی‌پوش کشورمان بررسی بیشتری را برای بازی در لیگ رومانی انجام دهد.
وی در نظر دارد در شهری به والیبال ادامه دهد که همسرش یعنی محسن باباصفری فصل آینده در آن بازی خواهد کرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today