تسنیم/ نماینده مردم بندرماهشهر و بندرامام خمینی(ره) در مجلس گفت: با همکاری صنایع پتروشیمی نخستین آزمایشگاه تخصصی تست کرونا در هفته‌های آتی در شهرستان بندرماهشهر راه‌اندازی خواهد شد.

حبیب آقاجری، نماینده مردم بندرماهشهر و بندرامام خمینی(ره) در مجلس اظهار داشت: با توجه بالا رفتن آمار بیماران کرونایی در استان خوزستان و به‌منظور شناسایی افراد مبتلا شده و کنترل شیوع ویروس، با همکاری صنایع پتروشیمی آزمایشگاه تست کرونا در بیمارستان نفت شهرستان بندرماهشهر راه‌اندازی خواهد شد.
وی افزود: محدودیت تعداد تست و طولانی شدن بازه دریافت جواب آزمایش کرونا در شهرستان بندرماهشهر سبب ایجاد نگرانی از گسترش ویروس کرونا شده بود که با همت صنایع پتروشیمی و همکاری بهداشت و درمان شهرستان بندرماهشهر در هفته‌های آتی آزمایشگاه مجهز تست کرونا شروع به‌کار خواهد کرد.
نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با تشکر از صنایع پتروشیمی در پشتیبانی برای مقابله با کرونا بیان کرد: در حال حاضر تجهیزات این آزمایشگاه توسط صنایع پتروشیمی خریداری شده و به‌زودی به جهت راه‌اندازی به بندرماهشهر انتقال داده ‌می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today